Rozwiązania technologiczne

Produkowane przez PLANDEX zabudowy samochodów ciężarowych oraz dostawczych, wytwarzane są z użyciem zaawansowanych technologicznie rozwiązań zapewniających najwyższą jakość użytkową. O jakość naszych produktów dbamy od ponad 25 lat.

Liczne badania i analizy prowadzone przez zespół naszych wykwalifikowanych inżynierów umożliwiają przeniesienie innowacyjnych koncepcji na potrzeby produkcji. 

Dzięki temu nasze produkty w połączeniu z 25 letnim doświadczeniem w branży osiągają najwyższą jakość, gwarantując tym samym firmie Plandex pozycję lidera w dziedzinie zabudów samochodów ciężarowych i przyczep. 

Projektowanie odbywa się przy użyciu programów 3D, co pozwala na opracowanie zleceń w najmniejszych nawet szczegółach.

Programy komplementarnie umożliwiają przeprowadzenie symulacji kinematycznych, obciążeniowych oraz termoizolacyjnych.

Do wytwarzania elementów konstrukcji wykorzystujemy między innymi wypalarkę plazmową i laserową. 


Spawanie jest realizowane w dużym stopniu przy użyciu robotów spawalniczych, natomiast konstrukcje nietypowe i małoseryjne wykonywane są na stanowiskach spawania ręcznego.

W zależności od rodzaju materiału stosujemy następujące metody: MIG/MAG, TIG.

Proces wytwarzania ścian izolowanych odbywa się w osobnej hali według ściśle określonej technologii. Technika klejenia komponentów jest w pełni zautomatyzowana.

Zastosowanie stołów próżniowych w połączeniu z zrobotyzowanym systemem nakładaniu kleju jest gwarancją wysokiej jakości naszych zabudów izotermicznych i chłodniczych.
Certyfikaty
ZOBACZ WSZYSTKIE
SIEDZIBA GŁÓWNA

P.P.U.H. PLANDEX - Spółka Jawna

62-060 STĘSZEW
ul. Bukowska 3
Tel. 61 813-54-94
Fax. 61 89-85-485
Copyright © 2016 PLANDEX® Wszystkie prawa zastrzeżone